Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 09.03.2017 19:21
Sharefactory dostaje znaczącą aktualizację
612V

Sharefactory dostaje znaczącą aktualizację

Sharefactory to bardzo użyteczne narzędzie dla wielbicieli montowania klipów wideo (i nie tylko) z własnych gier. Aplikacja dostała dzisiaj znaczącą aktualizację.

PlayStation 4 dostało dzisiaj dużą aktualizację oprogramowania numer 4.50. Użytkownicy PlayStation 4 Pro mogą dzięki niej cieszyć się z funkcji Turbo, która poprawia działanie niektórych starszych tytułów bez konieczności przygotowywania specjalnej łatki. To jednak nie jedyna nowość. Sharefactory również doczekało się rozwinięcia i aplikacja dostała ciekawe opcje

Sharefactory gotowe na premierę PlayStation 4 Pro. Animowane GIF-y i 4K już dostępne

Sharefactory dostało dzisiaj aktualizację 2.50, która wprowadza obsługę importowania materiałów z zewnętrznych nośników pamięci. Od teraz możecie korzystać z swoich nagrań wideo oraz obrazków przetrzymywanych na nośnikach pamięci USB. Bez najmniejszego problemu skopiujecie je do aplikacji, aby następnie wykorzystać w swoich projektach. Dzięki tej opcji możecie tworzyć klipy bez ograniczeń. Dodano również funkcję szybkiego kopiowania naszych prac i kilka innych nowości. 

  • 30 nowych czcionek tekstowych
  • Nowy motyw w Sharefactory
  • Nowy Tryb Fotograficzny do tworzenia kolaży z limitem do 16 obrazków
  • Nowe szablony
  • Nowe naklejki
  • Aktualizacja interfejsu

Jeśli lubicie tworzyć własne klipy wideo i korzystacie z Sharefactory, to na pewno ucieszy Was dzisiejsze rozszerzenie opcji tej aplikacji.

Źródło: http://blog.us.playstation.com/2017/03/09/sharefactory-update-2-50-new-features-detailed-out-today/

Tagi: