Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 08.03.2017 18:45
Dark Souls 3. Rozszerzenie The Ringed City na nowych materiałach
802V

Dark Souls 3. Rozszerzenie The Ringed City na nowych materiałach

Dark Souls 3 jeszcze w tym miesiącu otrzyma drugie duże rozszerzenie. Zwiedzimy w nim nowe terytorium i trafimy na śmiertelnie niebezpiecznych wrogów.

Dark Souls 3 zostanie rozbudowane o nowy dodatek DLC. Rozszerzenie zabierze nas do tajemniczego i niezwykle niebezpiecznego miasta The Ringed City. Bandai Namco pochwaliło się nowymi zrzutami ekranu, na których możemy zobaczyć czekające na nas nowości.

Dark Souls 3 - nagranie z DLC The Ringed City

Dark Souls 3 dostanie drugie DLC jeszcze w tym miesiącu. Dodatek zadebiutuje 28 marca i przeniesie nas do nowych lokacji, gdzie stawimy czoła kolejnym bossom i agresywnym przeciwnikom. Jakiś czas temu mogliśmy podziwiać nagranie przedstawiające bezpośredni materiał z nadchodzącego rozszerzenia. Wiemy więc, co mniej więcej na nas czeka. Dzisiaj Bandai Namco poprzez serwis Facebook udostępniło nowe zrzuty ekranu prezentujące wygląd mieszkańców The Ringed City. Możemy też zauważyć kilka nowych broni jakie przyjdzie nam zdobyć. Na zrzutach widać również wielką skrzydlatą bestię przypominającą smoka. Możliwe, że to jeden z bossów, którego wyzwiemy na pojedynek.

Przypominam, że DLC zadebiutuje w PlayStation Store już 28 marca i zostało wycenione na $15, czyli około 60 zł. Nowe materiały obejrzycie w galerii a poniżej możecie zapoznać się z zwiastunem dodatku.

Dark Souls 3 - Zwiastun DLC "The Ringed City"

 

Źródło: Facebook (Dark Souls)

Tagi: Bandai Namco dark souls iii dlc From Software obrazki playstation 4 wideo

Nie przegap