Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 06.03.2017 18:49
Homefront: The Revolution. Ostatnie duże DLC, wsparcie dla PlayStation 4 Pro i długie demo
650V

Homefront: The Revolution. Ostatnie duże DLC, wsparcie dla PlayStation 4 Pro i długie demo

Homefront: The Revolution nie spełniło oczekiwań. Tytuł zbierał mocno mieszane opinie recenzentów oraz zawiódł wielu fanów pierwowzoru. Twórcy jednak nie schowali głowy w piasek i przez blisko rok poprawiali swój produkt próbując odzyskać zaufanie graczy.

Homefront: The Revolution to bardzo ciekawy przypadek.  Mogłoby się wydawać, że tytuł zostanie szybko zapomniany. Twórcy jednak zamiast pogodzić się z porażką postanowili stanąć głowie, aby poprawić swój produkt. W efekcie dostaliśmy kilka rozszerzeń oraz aktualizacje znacząco poprawiające optymalizację i wydajność całej gry. Teraz twórcy ogłaszają ostatni etap swojej mozolnej pracy, której celem jest dotarcie do nowych graczy, ale czy nie jest już na to za późno?

Nasza recenzja Homefront: The Revolution

Minął niemal rok od premiery. Pomimo słabych recenzji i nieprzychylnego odbioru społeczności graczy, tytuł jest ciągle rozwijany i poprawiany. Twórcy nie zamierzają zostawiać na lodzie osób, które obdarzyły ich zaufaniem kupując ich tytuł. Deep Silver Studios jest bardzo dumne z pracy, którą poświęcono w ratowanie produktu. Szczególnie warta odnotowania jest aktualizacja z sierpnia 2016 roku - ta znacząco poprawiła wydajność gry i w końcu spełniła techniczne ambicje twórców. Ostatnie rozszerzenie nazwane "Beyond The Walls" przeniesie graczy w nowe terytorium poza ściany Filadelfii. Twórcy obiecują dostarczyć dopieszczone doświadczenie i jedno z  największych DLC jakie kiedykolwiek przygotowali. Historia przedstawiona w dodatku ma zamknąć fabułę całej gry. Rozszerzenie stanowi jednocześnie wykorzystanie pierwotnych pomysłów scenarzystów, które miały zostać opowiedziane w oryginalnej grze.

Homefront: The Revolution dostanie również znaczącą aktualizację, która zadebiutuje na wiosnę bieżącego roku. Ta wprowadzi dwie nowe funkcje mające pobudzić zainteresowanie tytułem wśród społeczności. Pierwszą nowością jest wsparcie dla PlayStation 4 Pro. Gra stanie się kompatybilna z technologią HDR, z której skorzystają również posiadacze podstawowego PlayStation 4. Tytuł na PlayStation 4 Pro będzie również renderowany w wyższej rozdzielczości 1440p, a następnie skalowany do 4K. 

Drugą nowością jest darmowy trial. Nowi gracze będą mogli doświadczyć wycinek kampanii fabularnej. Demo zakończy się w momencie gdy główny bohater, Benjamin Walker, dojdzie do pierwszej Żółtej Strefy. Całość ma starczyć na około 2 lub 4 godziny grania. Twórcy liczą, że poprawiony tytuł zainteresuje nowych graczy i całość zyska drugie życie.

Trial pozwoli również korzystać z trybu multiplayer "Resistance Mode". Nastawiony na kooperacyjną rozgrywkę tryb pozwoli na zabawę ze znajomymi bez wydawania jakichkolwiek pieniędzy.

Homefront: The Revolution - zwiastun fabularny

 

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/

Tagi: Deep Silver Deep Silver Studios Homefront: The Revolution playstation 4 playstation 4 pro wideo