Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 03.03.2017 18:24
Deus Ex: Rozłam Ludzkości.  Wideo w 360' pozwala dokładnie obejrzeć świat
650V

Deus Ex: Rozłam Ludzkości. Wideo w 360' pozwala dokładnie obejrzeć świat

Deus Ex: Rozłam Ludzkości niedawno dostało drugie rozszerzenie. Dzisiaj twórcy opublikowali na swoim kanale nowy materiał wideo, za którego pomocą możemy rozejrzeć się po świecie znanym z gry.

Deus Ex: Rozłam Ludzkości prezentuje mroczną przyszłość, gdzie ludzkość została podzielona. Materiał skupia się na ukazaniu dołującej rzeczywistości, która powstała w wyniku narastającej nieufności wobec ludzi korzystających z mechanicznych ulepszeń. Interaktywne wideo odpalimy w rozdzielczości 4K i zanurzymy bezpośrednio w świat gry odwiedzając między innymi więzienie dla ulepszonych, przytułek Golem i ulice Pragi z 2029 roku.

Więcej o Deus Ex: Rozłam Ludzkości dowiesz się z naszej encyklopedii

Utwór ze ścieżki dźwiękowej, którą skomponował Michael McCann, pozwoli jeszcze lepiej zanurzyć się w klimat tytułu. Posiadacze PlayStation VR mogą odpalić materiał przy użyciu gogli i uzyskać jeszcze lepszy efekt. Deus Ex: Rozłam Ludzkości zadebiutowało 23 sierpnia 2016 roku. Gra otrzymała dwa rozszerzenia fabularne. Ostatnie weszło do sprzedaży niedawno, bo 23 lutego bieżącego roku. Dodatek skupia się na przeszłości głównego bohatera i opowiada o wydarzeniach poprzedzających historię przedstawioną przez samą grę. DLC zostało wycenione na 49 zł i ukazało czarną stronę przepustki sezonowej - ta okazała się droższa niż kupno obu rozszerzeń oddzielnie, co nie spodobało się wielu graczom.

Deus Ex: Rozłam Ludzkości - ideo w 360 stopniach

Fabularne rozszerzenie zatytułowane "Kryminalna Przeszłość" doczeka się niedługo naszej recenzji, która pojawi się w najbliższych dniach. Poniżej możecie zapoznać się z  fabularnym zwiastunem tego dodatku.

Deus Ex: Rozłam Ludzkości - zwiastun dodatku A Criminal Past

Źródło: YouTube (Deus Ex)

Tagi: deus ex: rozłam ludzkości eidos montreal playstation 4 Square Enix wideo