Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 03.03.2017 17:41
Horizon: Zero Dawn. Krystyna Czubówna przedstawia niezwykły świat
1087V

Horizon: Zero Dawn. Krystyna Czubówna przedstawia niezwykły świat

Horizon: Zero Dawn dostało nowy materiał okraszony charakterystycznym głosem Krystyny Czubówny. Nowe wideo zostało wykonane w stylu programów przyrodniczych puszczanych na kanałach popularnonaukowych takich jak National Geographic czy Discovery Channel.

Horizon: Zero Dawn miało już swoją premierę w tę środę. Wielki hit na wyłączność konsol Sony zadebiutował dwa dni temu, ale wydawca nie przestaje reklamować swojego najnowszego dzieła. Gra zdobyła sympatię graczy i recenzentów na całym świecie. Tytuł oferuje ciekawą rozgrywkę i piękny otwarty świat tętniący życiem. To właśnie na tym ostatnim aspekcie skupia się nowe wideo.

Nasza recenzja Horizon: Zero Dawn

Horizon: Zero Dawn to efekt wieloletniej pracy uzdolnionego studia Guerilla Games. Producent nie próżnował i poświęcił masę czasu na stworzenie od podstaw wielkiego i niezwykłego świata, w którym dzieje się akcja gry. Krystyna Czubówna zabiera nas w podróż do tego miejsca i w roli narratora przedstawia szczegóły krainy. Bujna roślinność i masa niebezpieczeństw czyhających na każdym kroku. Lektorka ostrzega nas przed nowym zagrożeniem - mechanicznymi bestiami, które opanowały powierzchnię planety i zepchnęły ludzkość z szczytu łańcucha pokarmowego. Zapierające dech w piersiach widoki okraszone są ikonicznym głosem, który tłumaczy nam kilka zasad panujących w tym osobliwym świecie. Narratorka dzieli się również pożytecznymi radami i przedstawia wiele ciekawych elementów, które pomogą przetrwać w obcym środowisku, tłumacząc chociażby styl polowania łowczyni Aloy oraz komentuje to co dzieje się podczas otwartej i dynamicznej walki. Usłyszymy również nieco informacji o słabych punktach i stylu życia niektórych mechanicznych nowych mieszkańców ziemi.

Horizon Zero Dawn zadebiutowało w Polsce 1 marca 2017 roku. Tytuł może pochwalić się znakomitą średnią 88% w serwisie Metacritic. Produkcja działa i wygląda pięknie zarówno na podstawowym modelu PlayStation 4 jak i PlayStation 4 Pro, gdzie zachwyca jeszcze bardziej poprzez skalowaną rozdzielczość oraz wykorzystanie technologii HDR. Niezwykły świat wyznacza nowe standardy techniczne i jest jedną z najpiękniejszych gier obecnej generacji.Jak Wy oceniacie produkcje i czy spełniła Wasze oczekiwania?

Horizon: Zero Dawn. Niezwykły świat - czytała Krystyna Czybówna

 

Źródło: YouTube (PlayStation Polska EXTRA)

Tagi: Guerrilla Games Horizon: Zero Dawn playstation 4 Sony Interactive Entertainment wideo