Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 02.03.2017 20:47
Battlefield 1. Data premiery DLC "Nie przejdą"
943V

Battlefield 1. Data premiery DLC "Nie przejdą"

Battlefield 1 dostanie już wkrótce pierwszy dodatek DLC. "Nie przejdą" zadebiutuje jeszcze w marcu i z tej okazji dostaliśmy nowy zwiastun fabularny.

Battlefield 1 dostanie cztery duże dodatki w ramach przepustki premium. Niedawno poznaliśmy szczegóły każdego z planowanych DLC. Dzisiaj Electronic Arts postanowiło podzielić się z graczami dokładną datą premiery wydania pierwszego rozszerzenia, które jeszcze w tym miesiącu trafi do rąk graczy.

Battlefield 1 - znamy szczegóły dodatków. Odwiedzimy Belgię i Rosję.

Posiadacze przepustki premium pobiorą dodatek już 14 marca. Reszta graczy będzie musiała wytrzymać do 28 dnia bieżącego miesiąca. Rozszerzenie zaoferuje między innymi dwie nowe operacje oraz tryb Linia Frontu, który stanowi połączenie popularnego Podboju i Szturmu. W "Nie Przejdą" wcielimy się w członka francuskiej armii, weźmiemy udział w Bitwie pod Verdun i zejdziemy w podziemia Fort de Vaux, gdzie stoczymy barbarzyńskie boje w ciasnych korytarzach wypełnionych trującym gazem..

Trzy kolejne dodatki zabiorą nas między innymi do Rosji i Belgii oraz przedstawią okrucieństwo wielkiej wojny. Rozszerzenia noszą nazwę "W imię Cara", "Niespokojne Wody" i "Apokalipsa". Każde rozszerzenie zabierze nas w inne miejsce i będzie nacechowane odmiennym klimatem. Nie znamy jeszcze daty ich debiutu. Jeśli posiadacie przepustkę premium, to każdy dodatek pobierzecie nieodpłatnie.

Battlefield 1 - Nie przejdą

Źródło: https://www.battlefield.com

Tagi: battlefield 1 Digital Illusions CE dlc Electronic Arts nie przejdą wideo