Wonder Woman. Wiemy, kto zagra Aresa

Filmy/seriale
832V
Wonder Woman. Wiemy, kto zagra Aresa
Tomasz Alicki | 19.02.2017, 18:07

Twórcy Wonder Woman sprawili nam dzisiaj nie lada niespodziankę. Wszystko wskazuje na to, że głównego złoczyńcę zagra ktoś mocno odbiegający od przewidywań fanów. 

O samym Aresie wiemy już od jakiegoś czasu. Najpierw dowiedzieliśmy się tego z wywiadu, potem dostaliśmy zapowiedzi figurek i materiałów w kolorowych magazynach. Do tej pory wszyscy zakładali, że Aresa zagra Danny Huston, którego widzieliśmy na jednym ze zwiastunów w opozycji do Wonder Woman.

Dalsza część tekstu pod wideo

Drugi zwiastun Wonder Woman

Spekulacje pokrzyżowały jednak ostatnie testowe pokazy filmu. Portal Batman-News donosi, że w rolę głównego złoczyńcy wcieli się David Thewlis znany m.in. z roli Remusa Lupina w Harrym Potterze. Wygląd Aresa ma być połączeniem między samym aktorem a CGI. 

O zaangażowaniu Thewlisa w Wonder Woman wiemy już od jakiegoś czasu, ale do tej pory media obsadzały go raczej w drugoplanowych rolach. Jeżeli informację potwierdzi Warner Bros, okażemy się ofiarami dosyć zabawnej gierki ze strony wydawcy. 

Premiera filmu 2 czerwca 2017. 

Zwiastun z Comic-Conu 

Źródło: https://www.comicbookmovie.com/wonder_woman/spoilers-we-know-who-is-playing-ares-in-wonder-woman-and-its-not-who-a149076

Komentarze (2)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper