Kong: Wyspa Czaszki. Nowe klipy i materiały z planu

Filmy/seriale
826V
Kong: Wyspa Czaszki. Nowe klipy i materiały z planu
Tomasz Alicki | 18.02.2017, 18:21

Kong: Wyspa Czaszki powoli zbliża się do polskich kin. Przez internet przewijają się zdjęcia Brie Larson i Toma Hiddlestona, a twórcy starają się podtrzymywać zainteresowanie fanów. Tym razem dostaliśmy sporo materiałów wideo.

Film Jordana Vogt-Robertsa będzie częścią całej serii poświęconej legendarnym potworom rozplanowanej na kilka kolejnych lat. Na razie wiemy o Godzilla: King of Monsters, nad którym prace mają zacząć się w czerwcu tego roku  oraz Godzilla vs Kong zapowiedzianym na połowę 2020 roku. 

Dalsza część tekstu pod wideo

Millie Bobby Brown dołącza do obsady Godzilla: King of Monsters

Z kolei Kong: Wyspa czaszki trafi do kin już 10 marca. Film opowiada historię grupy odkrywców, która na nieznanej wyspie spotyka legendarnego Konga. Charakter ich misji zmienia się diametralnie, a głównym celem jest po prostu przeżycie i ucieczka. W rolach głównych m.in. Tom HiddlestonSamuel L. Jackson oraz Brie Larson.

Poniżej znajdziecie kilka najnowszych materiałów wideo - trzy krótkie zapowiedzi, zwiastun wersji IMAX, który ma zachęcić widzów do zobaczenia filmu na jeszcze większym ekranie i tzw. B-roll, czyli kilkuminutowy filmik z pracy na planie. 

 

 

Zapowiedź wersji IMAX: 

 

B-roll: 

Źródło: https://www.comicbookmovie.com/horror/this-is-no-ordinary-monkey-in-three-more-clips-from-kong-skull-island-plus-a149048

Komentarze (8)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper