The Batman kolejny raz bez reżysera

Filmy/seriale
686V
The Batman kolejny raz bez reżysera
Tomasz Alicki | 18.02.2017, 17:49

The Batman jeszcze niedawno miał być reżyserowany przez Bena Afflecka. Po jego rezygnacji Warner Bros. rozpoczął poszukiwania, które, jak donosi Hollywood Reporter, nie idą szybko i bezboleśnie. 

Mniej więcej tydzień temu dostaliśmy informację, że studio zaczęło negocjacje z Mattem Reevesem. Nazwisko reżysera odpowiedzialnego za m.in. Ewolucję Planety Małp czy Projekt: Monster pojawiało się już przy okazji spekulacji. Tydzień później okazuje się jednak, że rozmowy zostały przerwane i istnieje jedynie niewielka szansa ich wznowienia. 

Dalsza część tekstu pod wideo

Ben Affleck rezygnuje z reżyserii Batmana

Głównym problemem w tym przypadku ma być mocne zaangażowanie Reevesa Wojnę o Planetę Małp. Reżyser jest mocno zajęty, a Warner Bros. najwyraźniej spieszy się nieco z produkcją The Batman, mówiąc o kolejnych częściach i rozwijaniu całej serii. 

Matt Reeves dołącza do szerokiego grona reżyserom odmawiającym robienia filmów z uniwersum DC, a o kolejnych kandydatach na razie nic nie słychać. Z Hollywoodu nadchodzą jedynie plotki o zaangażowaniu Ridleya Scotta czy Fede Alvareza

Źródło: https://www.comicbookmovie.com/batman/the-batman-director-search-continues-as-talks-break-down-with-matt-reeves-a149041

Komentarze (2)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper