Paweł Musiolik Paweł Musiolik 17.02.2017 13:27
DiRT Rally - VR już dostępne
1713V

DiRT Rally - VR już dostępne

DiRT Rally zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami otrzymało aktualizację dodającą wsparcie dla PlayStation VR. Mamy jednak złą wiadomość...

DiRT Rally okazało się sporym sukcesem ekipy Codemasters. Gracze dostali bardzo dobry tytuł rajdowy, a deweloper zarobił na tym masę kasy. W ramach popremierowego wsparcia, zapowiedziano aktualizację, która doda obsługę sprzętów wirtualnej rzeczywistości, w tym PlayStation VR. Aktualizacja nie jest jednak darmowa.

DiRT Rally - nasza recenzja gry

Co prawda DiRT Rally dostało łatkę, która wprowadza do gry opcję grania na PS VR, ale by z tego korzystać musimy wyłożyć 54 złote i kupić specjalne DLC z PS Store. Jeśli zdecydujemy się na zakup, to otrzymamy dwa sposoby na grę w wirtualnej rzeczywistości. Pierwszy z nich to normalna gra jako kierowca w każdym trybie. Jako drugą opcję oddano nam kooperacyjną grę w której osoba z VR może pełnić rolę pilota w trakcie rajdu.

Jeśli jednak nie kupiliście jeszcze gry, to możecie kupić albo zbiorcze wydanie w dystrybucji cyfrowej, które wyceniono na 209 złotych, albo poszukać pudełkowej wersji gdyż sklepy miały otrzymać nowy dodruk DiRT Rally z zaimplementowaną obsługą VR od razu na płycie.

DiRT Rally - materiał z PS4

 

Tagi: Codemasters Software DiRT Rally playstation 4 playstation vr

Nie przegap