Legion Samobójców 2 wyreżyseruje Mel Gibson? Potwierdzono wstępne rozmowy

Filmy/seriale
593V
Legion Samobójców 2 wyreżyseruje Mel Gibson? Potwierdzono wstępne rozmowy
Tomasz Alicki | 16.02.2017, 16:46

Pierwsza część Legionu Samobójców może nie była ogromnym sukcesem z perspektywy komiksowych fanów czy krytyków, ale zarobiła odpowiednio dużo pieniędzy. Nikogo więc nie dziwią rozmowy odnośnie sequela, ale Mel Gibson w roli jego reżysera jest już sporą niespodzianką. 

Najpierw Braveheart, później PasjaApocalypto i ostatnio Przełęcz ocalonych, kolejny film Gibsona nominowany do Oscara. W przerwach między reżyserowaniem udało się również zagrać w kilku mniej ambitnych produkcjach. Wygląda na to, że następnym cele Mela będzie komiksowe uniwersum. 

Dalsza część tekstu pod wideo

Nasza recenzja Legionu Samobójców

The Hollywood Reporter podkreśla jednak, że aktualne rozmowy są dopiero początkiem ewentualnej współpracy, a do samego podpisania umowy z Melem Gibsonem jeszcze daleko. Potencjalny reżyser dopiero otwiera pierwsze komiksy, żeby sprawdzić, czy jest to coś, w czym czułby się odpowiednio. 

Warner Bros. nie pokłada jednak wszystkich nadziei w jednej osobie, bowiem pojawiają się też informacje odnośnie pozostałych kandydatów. Na razie słyszeliśmy między innymi o takich osobach jak Daniel Espinosa (Safe House), Ruben Fleischer (Zombieland) czy Jonathan Levine (Wiecznie żywy). 

Wiemy na pewno, że zajęty pracą David Ayer nie powróci do Legionu Samobójców. Lista kandydatów jest długa, a na ogłoszenie ostatecznego wyboru będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. 

Źródło: https://www.comicbookmovie.com/suicide_squad/mel-gibson-in-early-talks-to-direct-suicide-squad-2-for-warner-bros-a148967

Komentarze (6)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper