Logan: Wolverine w oczach Hugh Jackmana i Patricka Stewarta

Filmy/seriale
786V
Logan: Wolverine w oczach Hugh Jackmana i Patricka Stewarta
Tomasz Alicki | 16.02.2017, 16:20

Logan będzie filmem wyjątkowym. Nie tylko ze względu na samą fabułę czy realizację, ale również fakt, że oficjalnie zakończony siedemnastoletnią karierę Hugh Jackmana jako Wolverine'a.

Od pierwszego filmu z serii X-Men z 2000 roku rozpoczęła się historia Hugh Jackmana. Wcześniej zagrał jedynie w paru filmach i serialach, ale to właśnie jego rola w produkcji Bryana Singera pozwoliła usłyszeć światu o jego nazwisku. Prawie 17 lat pracy w jednym uniwersum otworzyło szerzej usta Hugh Jackmanowi i Patrickowi Stewartowi w ostatnim wywiadzie dla Entertainment Tonight. 

Dalsza część tekstu pod wideo

Zapowiedź finałowej walki w telewizyjnym spocie z Superbowl

Jackman na samym początku zaznaczył, że Logana kręcił z dokładnie tą samą pasją, jaka towarzyszyła mu przy poprzednich filmach. Mówił o braku jakichkolwiek kompromisów i dawaniu wszystkiego z siebie w każdej scenie. Hugh na koniec dodał również, jak uciążliwy mógł być pod koniec pracy nad filmem dla niektórych osób, ale robił to dla postaci, którą kocha i której zawdzięcza swoją karierę. 

Z kolei Patrick Stewart od razu powiedział, że dla niego to nie jest koniec. "Hugh wywiesił flagę, którą ostatecznie żegna się z fanami, ale ja jeszcze tego nie zrobiłem". Potem aktor skupia się głównie na samej roli Wolverine'a i wysiłku, jaki Jackman w nią wkładał, o jego uroku i skromności. Mówi również o tym, jak wyjątkowa jest dla niego praca Hugh Loganie

Premiera filmu 3 marca 2017. 

Źródło: https://www.comicbookmovie.com/x-men/logan/hugh-jackman-and-patrick-stewart-discuss-logan-saying-goodbye-and-the-a148982

Komentarze (4)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper