Daniel Stroński Daniel Stroński 29.08.2016 18:37
Dwadzieścia minut z otwartym światem hakerskiego Watch_Dogs 2
936V

Dwadzieścia minut z otwartym światem hakerskiego Watch_Dogs 2

Watch_Dogs 2 (PS4) ma nam dać jeszcze więcej możliwości łamania zabezpieczeń ogromnego miasta, które twórcy wypełnili po brzegi atrakcjami. Chcecie odpocząć od wykonywania misji i poszaleć po ulicach słonecznego San Francisco? Oto, co na Was czeka.

Masa możliwości hakowania w Watch_Dogs 2 (PS4) wymusiła na twórcach stworzenie opcji szybkiego menu z najpopularniejszymi opcjami, a przytrzymanie odpowiedniego przycisku da nam dostęp do ich pełnej listy. Co zrobić z tym wszystkim? Możemy np. szukać misji pobocznych grupy Dedsec.

Obawiacie się problemów w kwestii poruszania się po mieście? Ulepszony model jazdy i wypadający bardziej naturalnie parkour mają sprawić, że zapomnimy o sztywnej jedynce. Co więcej, dostaniemy bardziej różnorodne ubrania - łącznie ponad 700 odmiennych rzeczy to przywdziania.

W końcu - selfie. Tak, można robić samojebki i ma to wpływ na postęp gry. Porządne selfie sprawią, że przybędzie nam followersów w appce Scout X, a ci potrzebni są, by gra dała nam więcej opcji, jak deweloper wyjaśnia na poniższym filmiku. Na koniec przygotowano krótki pokaz co-opowych misji i starcia PvP (pisaliśmy o nich już wcześniej).

Premiera Watch_Dogs 2 (PS4) planowana jest na 15 listopada tego roku.

Źródło: YouTube (Ubisoft)

Tagi: ch_Dogs 2 playstation 4 Ubisoft Ubisoft Montreal wideo