Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 16.08.2016 13:20
Poznaliśmy datę otwartej bety Battlefield 1
1686V

Poznaliśmy datę otwartej bety Battlefield 1

Zgodnie z obietnicami twórcy Battlefield 1 (PS4) zdradzili w końcu, kiedy odbędzie się otwarta beta, w której wszyscy gracze będą mogli wziąć udział, aby przy okazji testów zobaczyć, jak sprawuje się gra.

W otwartej becie Battlefield 1 (PS4) czeka na nas mapa "Pustynia Synajska", czyli spalone słońcem pole bitwy na wschód od El-Dżifar. Możemy spodziewać się potyczek piechoty w wąskich uliczkach osady Bir-el-Mazar i pojedynków powietrznych. Co będzie "ostateczną bronią", która wesprze przegrywającą drużynę? Pociąg pancerny. Jak piszą twórcy, w becie dostępne będą dwa tryby rozgrywki:

  • Podbój. Podbój, ulubiony tryb fanów Battlefield, to rozgrywka na dużą skalę z udziałem maksymalnie 64 graczy walczących o kontrolę nad kluczowymi punktami na mapie. W starciach biorą udział żołnierze piechoty, pojazdy oraz budzące grozę behemoty, a więc obecne są tu wszystkie elementy wojny totalnej, z których słynie seria Battlefield.
  • Szturm. 24-osobowy tryb, w którym atakujący muszą znaleźć i zniszczyć telegrafy obrońców, służące tym ostatnim do wzywania wsparcia artyleryjskiego. Obrońcy mogą przeszkadzać atakującym, rozbrajając ich ładunki wybuchowe. Gdy telegrafy zostaną zniszczone, obrońcy muszą wycofać się do następnego sektora i bronić tam kolejnych telegrafów.

Beta Battlefield 1 (PS4) rozpocznie się 31 sierpnia na PlayStation 4.

Źródło: https://www.battlefield.com/pl-pl/news/article/battlefield-1-beta-dates

Tagi: battlefield 1 DICE Electronic Arts gc 2016 playstation 4