Rafał Kuźmiński Rafał Kuźmiński 26.04.2016 09:19
Data premiery i cena najnowszego dodatku do The Elder Scrolls Online
476V

Data premiery i cena najnowszego dodatku do The Elder Scrolls Online

W zeszłym tygodniu poznaliśmy mnóstwo szczegółów odnośnie tego, co wprowadzi DLC "Mroczne Bractwo" do The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited (PS4), jednak wtedy twórcy nie podzielili się dwiema najważniejszymi informacjami. 

Jeżeli Mroczne Bractwo, to Wasza ulubiona frakcja w świecie The Elder Scrolls, to z pewnością ucieszy Was fakt, że trafi ona do [gra]The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited (PS4)[/gra] 14 czerwca tego roku.

Tradycyjnie, każdy posiadacz abonamentu ESO Plus otrzyma to rozszerzenie za darmo. Pozostali gracze muszą je zakupić za 2000 koron w wewnętrznym sklepie gry, co wyniesie około 80 zł (w zależności od wybranego pakietu). Oprócz wersji podstawowej pojawi się także edycja kolekcjonerska, która, oprócz samego dodatku, będzie zawierała nowego wierzchowca, zwierzaka i pięć zwojów pozwalających na szybsze zdobywanie doświadczenia. Jej koszt to 4000 koron.

 

Źródło: http://www.playstationlifestyle.net/2016/04/25/elder-scrolls-online-dark-brotherhood-dlc-launches-june-14-ps4-xbox-one/

Tagi: