Patryk Jankowski Patryk Jankowski 24.04.2016 09:32
Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants in Manhattan błyszczy w nowym filmiku
572V

Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants in Manhattan błyszczy w nowym filmiku

Platinum Games i ich najnowsza gra na licencji TMNT błyszczy w nowym nagraniu przedstawiającym rozgrywkę. Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants in Manhattan (PS4) naprawdę wygląda bardzo dobrze i wreszcie jest szansa na dobrą grę z żółwiami.

W Sieci pojawił się dłuższy filmik nagrany metodą off-screen (prosto z ekranu telewizora) ukazujący rozgrywkę z Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants in Manhattan (PS4). Platinum Games przygotowuje grę w swoim stylu - jakościową bijatykę tym razem z udziałem pożeraczy pizzy.

Slashery od tego studia zawsze cechował świetny model walki, nie tylko efektowny, ale i efektywny. Nie inaczej jest tym razem. Widać że żółwie grają zespołowo. Rozgrywka jest dynamiczna, ale nie bez przesadyzmu, toteż można zgrabnie i świadomie kontrolować naszych podopiecznych.

Pełna wersja gry Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants in Manhattan (PS4) ma pojawić się na rynku już z dniem 24 maja tego roku na PlayStation 4 oraz PlayStation 3. Wygląda nieźle i trzyma klimat, więc chyba warto jest się zainteresować.

 

Źródło: http://www.dualshockers.com/2016/04/23/platinumgames-teenage-mutant-ninja-turtles-shines-on-ps4-in-eight-minutes-of-gameplay/

Tagi: Activision Platinum Games playstation 4 teenage mutant ninja turtles: mutants in manhattan wideo