Skomplikowana metoda pozwala ściągnąć ponownie P.T

News
2293V
Skomplikowana metoda pozwala ściągnąć ponownie P.T
Jaszczomb | 18.04.2016, 13:28

Grywalna zapowiedź skasowanego  od Hideo Kojimy zrobiła ogromne wrażenie na fanach horrorów i nie tylko... ale również i to demo Konami postanowiło wycofać. Czy istnieje możliwość zagrania w ? Istnieje!... ale to dość złożony proces.

zostało udostępnione w 2014 roku jako grywalna zapowiedź wtedy jeszcze tajemniczej gry -  od Hideo Kojimy i Guillermo del Toro. Konami jednak zakończyło współpracę z Kojimą, skasowało projekt i wycofało demo z PS Store.

Co ciekawe,  było na tyle popularne, że ludzie zaczęli sprzedawać całe konsole z działającą wersją dema za niemałe pieniądze. Bo nie było możliwości, by ściągnąć je ponownie. Do teraz.

Cała sztuczka zadziała wyłącznie osobom, które ściągnęły już wcześniej  i gra widnieje w bibliotece ich gier. Metodę nagłośniła strona Wololo.net, a serwis Eurogamer przygotował poradnik w formie filmiku.

Jeśli macie  w bibliotece na PS4, wystarczy ściągnąć i zainstalować program SUWI, ustawić serwer proxy na PC, podłączyć się do niego z poziomu konsoli i wybrać z biblioteki grę. Nie jest zbyt łatwo, ale poniższy filmik powinien Wam wszystko wyjaśnić.

Proces wydaje się być prosty i nienaruszający regulaminu Sony, ale PS Site nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne konsekwencje - robicie to na własną odpowiedzialność.

Źródło: http://www.eurogamer.net/articles/2016-04-18-theres-a-slightly-fiddly-way-to-re-download-p-t

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych