Rafał Kuźmiński Rafał Kuźmiński 12.04.2016 21:04
Poznaj prawdziwe oblicze policji w This Is The Police
696V

Poznaj prawdziwe oblicze policji w This Is The Police

Życie nie zawsze układa się po naszej myśli, o czym przekonał się Jack Boyd, świeżo pozbawiony posady szeryfa policji. Pozostało mu 180 dni służby, które musimy wykorzystać tak, by emerytura nie stanowiła dla nas problemu. Prawo nie ma już żadnego znaczenia.

Wyobraźcie sobie jak musi czuć się człowiek, który po latach ciężkiej i sumiennej służby, która wymagała od niego narażania życia i wielu poświęceń, dowiaduje się, że nie jest już potrzebny i zostaje zwolniony. Szefostwo daje mu pół roku, po których musi odejść z pracy na zawsze.

6 miesięcy to kawał czasu, szczególnie jeśli ma się władzę i trochę sprytu. Jack Boyd, protagonista This Is The Police nie planuje spędzić ostatnich chwil w pracy na pilnowaniu porządku, lecz wykorzystać swoją pozycję by zarobić pół miliona dolarów i zapewnić sobie spokojne życie. Jak może tego dokonać? Opcji jest wiele, przyjmowanie łapówek, sprzedaż skonfiskowanej broni lub współpraca z mafią.

This Is The Police to polegająca na wyborach gra strategiczna, w której nasze czyny zostaną ocenione i w zależności od tego, czy akcja udała się, czy nie otrzymamy lub stracimy jakąś ilość pieniędzy. Oczywiście musimy ciągle uważać by nie zostać przyłapanym na gorącym uczynku i pamiętać, że wciąż trzeba udawać przykładnego policjanta. Zerknijcie poniżej na dwa zwiastuny, z których pierwszy jest ciekawym wprowadzeniem do fabuły, natomiast drugi przybliży nieco to jak będzie wyglądać rozgrywka. 

 

Źródło: http://www.playstationlifestyle.net/2016/04/12/strategy-adventure-game-police-coming-ps4-xbox-one-2016/

Tagi: kickstarter playstation 4 this is the police wideo