Paweł Musiolik Paweł Musiolik 08.04.2016 09:45
Poprawiona wersja Dragon Fin Soup trafi ponownie na konsole
462V

Poprawiona wersja Dragon Fin Soup trafi ponownie na konsole

Dragon Fin Soup (PS4) było dostępne w zeszłym roku jako jedna z gier w usłudze PlayStation Plus. Mimo ciekawego pomysłu, masa błędów i archaicznych rozwiązań wręcz zabiły grę, co zaznaczyłem w recenzji. Wydawało się, że deweloper konsolowej wersji gry nie naprawi.

Stanie się jednak inaczej. Ekipa Grimm Bros nawiązała współpracę z zespołem Twitchy Thumbs Entertainment i wypuści m.in. na konsole usprawnioną, a wręcz przebudowaną od zera wersję gry z podtytułem Extra Chunky Edition. Czego możemy się w niej spodziewać? Wszystkich poprawek jakie otrzymała gra na PC-tach. Błędów, które załatano jest ogromnie dużo. Warto chociażby wspomnieć o przebudowanych craftingu, zachowaniu przeciwników, system trash talk, nowe dungeony, opcja podnoszenia poziomu peta i wiele innych.

Aktualizacja zostanie udostępniona graczom za darmo później w tym roku. Ponadto, deweloper każdemu kto kupił grę na konsoli wyśle dodatkowo kod na Steama by mógł sprawdzić poprawioną wersję szybciej. Część z opcji, które pojawią się na konsoli zobaczycie na poniższym materiale wideo.

Tagi: Dragon Fin Soup grimm bros playstation 3 playstation 4 playstation vita wideo