Patryk Jankowski Patryk Jankowski 17.03.2016 15:52
Zapowiedź Saints Row 5 podczas tegorocznych targów E3?
739V

Zapowiedź Saints Row 5 podczas tegorocznych targów E3?

Podczas tegorocznej edycji targów Electronic Entertainment Expo może dojść do wielkiej zapowiedzi od Deep Silver. Możliwe, że wreszcie zobaczymy kontynuację popularnego Saints Row IV (PS3).

Deep Silver na tegoroczne targi Electronic Entertainment Expo zamierza przywieź nową grę, którą samo nazywa ''dużą zapowiedzią''. Oczywiście momentalnie rodzi się pytanie: czy to możliwe, aby firma przygotowywała nas do zapowiedzi Saints Row 5?

Szef studia, Klemens Kundratitz, rozmawiał na temat planów firmy dotyczących targów E3 2016 z redaktorami MCV. Jak się okazuje, Deep Silver pracuje nad kilkoma interesującymi projektami, którymi chcą pochwalić się w przyszłości, również na targach w Los Angeles.

''Pracujemy aktualnie nad kilkoma grami, a jedną z nich, dużą zapowiedź, chcemy ujawnić podczas targów E3 2016. Będziemy obecni na targach w Los Angeles z naszymi grami.''

Za serię Saints Row odpowiadało studio Volition, które wcześniej zostało przejęte przez firmę Deep Silver w roku 2013, na kilka miesięcy przed premierą Saints Row IV (PS3). Później firma opracowała edycję gry na PlayStation 4 w postaci Saints Row 4: Re-elected (PS4).

Źródło: http://www.videogamer.com/ps4/saints_row_4_reelected/news/saints_row_5_at_e3_deep_silver_planning_major_announcement_for_this_years_show.html

Tagi: Deep Silver saints row 5 Volition