Rafał Kuźmiński Rafał Kuźmiński 29.02.2016 19:57
Potraficie współpracować z innymi? Overcooked to zweryfikuje
445V

Potraficie współpracować z innymi? Overcooked to zweryfikuje

Lubie gry kooperacyjne? I nie mam tu na myśli strzelanek, w których razem z kolegą powstrzymujecie hordę przeciwników, ale produkcje wymagające ciągłej współpracy i komunikacji. Jeśli tak, to Overcooked (PS4) powinno Was zainteresować.

Kuchnia nie jest miejscem często eksploatowanym przez gry wideo, jednak musicie przyznać, że wspólne gotowanie ma wiele wspólnego z kooperacją. Każda z osób musi wykonać swoje zadanie w wyznaczonym czasie i na jasno określony sposób. 

Naszym zadaniem w Overcooked (PS4) będzie przygotowanie i dostarczenie posiłków zamawianych przez klientów restauracji. Na podstawie przepisu gracze muszą podzielić się obowiązkami i wspólnie ugotować każdą potrawę. Oczywiście nie będzie tak łatwo! Garnek może zająć się ogniem, szczury będą wyjadać nam jedzenie, a niektóre zadania przeniosą nas w ekstremalne miejsca, takie jak łódź na otwartym morzu, lub poruszająca się ciężarówka. 

Co ciekawe, dwóch kucharzy będzie można obsługiwać za pomocą jednego pada, więc nawet osoby posiadające mniejszą ilość kontrolerów będą mogły wypróbować Overcooked (PS4). Gra trafi do sprzedaży na wiosnę tego roku. 

Źródło: http://blog.eu.playstation.com/2016/02/29/chaotic-co-op-cooking-game-overcooked-announced-for-ps4/

Tagi: Ghost Town Games overcooked playstation 4 wideo