Paweł Musiolik Paweł Musiolik 24.02.2016 13:02
Pierwsze materiały wideo z Dragon Quest Heroes II
506V

Pierwsze materiały wideo z Dragon Quest Heroes II

Square Enix długo kazało sobie czekać na pierwsze materiały wideo z Dragon Quest Heroes II: Twin Kings and the Prophecy's End (PS4). Ale jak już je dostaliśmy, to nie tylko zwiastun, ale także sporo rozgrywki. A ta trochę się zmieni względem poprzedniczki.

Zmianą o której wiemy od zapowiedzi jest dodanie opcji kooperacji dla czterech osób (sieciowej). Teraz do tego doszła także zmiana w lokacjach po których będziemy biegać. Koniec z oddzielnymi poziomami na każdą misję. W kontynuacji dostępna będzie wielka mapa z miastami i dungeonami do których będziemy mogli wejść z marszu. Obecna będzie także opcja szybkiej podróży między wybranymi punktami.

Gra będzie wspierać cross-save, rozgrywkę międzyplatformową, a wersją na PSV zaoferuje także wsparcie dla PlayStation TV. Dodatkowo posiadacze zapisu z Dragon Quest Heroes: The World Tree's Woe and the Blight Below (PS4) otrzymają opcję importu dzięki której dostaną  kostiumy Luceusa i Aurory. W ramach darmowego DLC pojawią się jako grywalni bohaterowie - Luceus, Aurora, Doric, Isla, Nera, Bianca, Yangus i Psaro.

Czas na materiał wideo. Na początek - zwiastun.

Scenki przerywnikowe:

Oraz rozgrywka:

Źródło: http://gematsu.com/2016/02/dragon-quest-heroes-ii-debut-trailer-gameplay-new-details

Tagi: Dragon Quest Heroes II: Twin Kings and the Prophecy's End playstation 3 playstation 4 playstation vita Square Enix wideo