Rafał Kuźmiński Rafał Kuźmiński 17.02.2016 12:23
Przydatne porady - jak grać w Street Fighter V
489V

Przydatne porady - jak grać w Street Fighter V

Każda bijatyka daje masę radości, szczególnie gdy gramy z naszymi znajomymi. Niestety, częste przegrane mogą powodować frustrację i niechęć do tytułu. By uniknąć tego w Street Fighter V (PS4) twórcy dzielą się cennymi radami.

W pierwszym materiale, zatytułowanym "Porady dla początkujących", rozmówcy poruszają temat podstawowych ruchów w Street Fighter V (PS4) i tłumaczą, dlaczego ta gra jest zbudowana na systemie kamień papier nożyce. Chodzi tu oczywiście o fakt, że niektóre ruchy kontrują inne, lecz są bezużyteczne przeciw kolejnym i tak dalej i tak dalej. 

Drugi film przeznaczony jest dla bardziej zaawansowanych graczy, a także dla weteranów serii, którzy są ciekawi co nowego znajdą w "piątce". System walki jest oczywiście bardzo podobny, ale dodano kilka bajerów, takich jak pasek V, który po naładowaniu pozwala użyć nowej umiejętności, unikalnej dla każdej z postaci. 

Zapraszam do obejrzenia poniższych materiałów i (jeśli jeszcze tego nie zrobiliście), do przeczytania naszej recenzji. Jeżeli nadal czujecie, że przydałby się Wam trening zanim ruszycie do walki, to warto zajrzeć do obszernego i szczegółowego poradnika redakcji.

 

Źródło: http://blog.eu.playstation.com/2016/02/16/11-expert-tips-for-dominating-your-first-week-with-street-fighter-v

Tagi: Capcom playstation 4 Street Fighter V wideo