Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 12.02.2016 12:07
Kosmiczny shooter od twórców Descenta trafił na Kickstartera
365V

Kosmiczny shooter od twórców Descenta trafił na Kickstartera

Pamiętacie Descenta? Kosmicznego shootera, w którym poruszaliśmy się statkiem po ciasnych i przypominających labirynt korytarzach? Jeśli tak, to warto wspomnieć, że oryginalni twórcy gry wciąż żyją i mają się dobrze - ich ostatnia produkcja, Overload, trafiła właśnie na Kickstartera.

Overload to niezwykle podobny do Descenta kosmiczny shooter, gdzie znów będziemy poruszali się statkiem kosmicznym w ciasnych korytarzach, mogąc wybrać dowolny kierunek.

Za produkcję odpowiadają weterani serii. Znajdziemy tutaj oryginalnych projektantów poziomów, programistów, a także twórcę scenariusza Freespace 2. Pomimo że to gra niezależna, o żadnej pikselozie nie może być mowy. Deweloperzy chcą wykorzystać w trakcie produkcji najnowsze zdobycze technologii.

Na chwilę obecną gra zebrała na Kickstarterze prawie 55 tysięcy dolarów z 300 tysięcy wymaganych. Do końca zbiórki pozostało na szczęście jeszcze dużo czasu. W wypadku sukcesu możemy spodziewać się, że gra trafi na PlayStation 4 w okolicach marca 2017 roku.

Źródło: https://www.kickstarter.com/projects/2010925172/overload-the-ultimate-six-degree-of-freedom-shoote

Tagi: overload parallax software playstation 4 wideo