Rafał Kuźmiński Rafał Kuźmiński 10.02.2016 14:54
Nie wszystkie króliczki są słodkie. Poznajcie Blast ‘Em Bunnies
456V

Nie wszystkie króliczki są słodkie. Poznajcie Blast ‘Em Bunnies

Oczyśćcie z kurzu wasze marchewkowe strzelby i wypolerujcie arbuzowe karabiny - królicza wojna w Blast ‘Em Bunnies (PS4) rozpocznie się już wkrótce!

Jesteście gotowi na mrożącą krew w żyłach scenę podobną do tych z najlepszych filmów wojennych? Jeden, pojedynczy żołnierz otoczony przez setki, tysiące przeciwników, ostatni ocalały, broniący swojej pozycji. No, dodajcie do tego sporo uroczych kolorków, żołnierza wymieńcie na królika zwanego Bang Bang, a ostrą amunicję na marchewki, maliny czy papryczki i stworzycie idealny obraz Blast ‘Em Bunnies (PS4).

Rozgrywka dzieli się na dwa tryby, bardzo do siebie podobne. Pierwszy to klasyczna, nieskończona horda w której musimy wytrzymać jak najdłużej mając do dyspozycji potężne bronie i masę amunicji, a drugi polega na utrzymaniu pozycji przez określony czas używając nieco słabszego arsenału. Oprócz tego w grze znajdziemy dzienne wyzwania i masę różnych poziomów trudności, dzięki czemu nawet po kilku godzinach zabawy wciąż będzie co robić.

Premiera Blast ‘Em Bunnies (PS4) zapowiedziana jest na 9 marca tego roku, zarówno na konsolę PlayStation 4 jak i przenośną Vitę. 

 

Źródło: http://blog.eu.playstation.com/2016/02/09/cartoon-shooter-blast-em-bunnies-coming-to-ps4-and-ps-vita-next-month/

Tagi: Blast ‘Em Bunnies Nnooo playstation 4 wideo