Patryk Jankowski Patryk Jankowski 10.02.2016 11:26
Sprawdźcie kolejny zwiastun wyczekiwanego Tekken 7 i nowe umiejętności zawodników
1289V

Sprawdźcie kolejny zwiastun wyczekiwanego Tekken 7 i nowe umiejętności zawodników

Bandai Namco przedstawia kolejny zwiastun promocyjny gry Tekken 7 (PS4) w edycji Fated Retribution, którym chce zobrazować, w jaki sposób będziemy korzystali z nowych umiejętności naszych ulubionych zawodników oraz jakie zmiany wprowadzono do systemu walki.

Twórcy gry Tekken 7 (PS4) mają przyjemność opublikować kolejny zwiastun promocyjny tej bijatyki, który pozwoli graczom zobaczyć, jakie zmiany poczyniono w systemie walki oraz na jakich zasadach działa tak zwany system ''Rage Attack''. 

Materiał jest przepełniony rozgrywką i stara się nam pokazuje nam, specjalne umiejętności wybranych zawodników oraz ich konkretne aplikacje podczas walki. Musicie pamiętać, że są to faktycznie bardzo bolesne w skutkach combosy, z których z pewnością będziecie starali się wielokrotnie korzystać podczas starć.

Pełna wersja gry na konsolę PlayStation 4 zapowiada się naprawdę imponująco. Tytuł jednak nadal nie otrzymał oficjalnej daty premiery, ale wszystko wskazuje na to, że konsolowa edycja ma się całkiem nieźle i warto trzymać kciuki, abyśmy ograli ją już niebawem.

 

Źródło: http://gematsu.com/2016/02/tekken-7-fated-retribution-trailer-introduces-rage-attack-system

Tagi: Bandai Namco Fated Retribution playstation 4 Tekken 7 trailer wideo