Patryk Jankowski Patryk Jankowski 09.02.2016 10:22
Ile miejsca na dysku PlayStation 4 zajmuje gra Far Cry Primal?
2232V

Ile miejsca na dysku PlayStation 4 zajmuje gra Far Cry Primal?

Ubisoft przygotowuje od dłuższego czasu całkiem charakterystyczne Far Cry Primal (PS4), które na rynku pojawi się już pod koniec tego miesiąca. Ile miejsca na dysku potrzebujecie, aby zainstalować ten tytuł? Wychodzi na to, że bardzo niewiele.

W zeszłym tygodniu w Sieci pojawiły się informacje o grze Far Cry Primal (PS4) w wersji na Xbox One, która miałaby zajmować około 21 GB danych na dysku konsoli. Nie dużo, ale jeszcze ciekawszą informacją jest wpis o grze na PlayStation Store, który sugeruje, że produkcja Ubisoftu na PlayStation 4 zajmuje tylko 12,2 GB danych.

Wygląda wiec na to, że tytuł z pewnością otrzyma dużą aktualizacje w dniu premiery. Wygląda więc na to, że już 23 lutego wystarczy godzina, aby pobrać ten tytuł i był gotowy do odpalenia na PlayStation 4.

Far Cry Primal (PS4) to kolejna, całkiem charakterystyczna odsłona popularnej serii strzelanin Ubisoftu. Tytuł opowiada historię jaskiniowca, który w niebezpiecznych warunkach walczy o przetrwanie. Najnowszą odsłonę serii odróżnia nie tylko miejsce akcji, ale również schematy rozgrywki oraz możliwość rozwoju całego plemienia myśliwych.

Źródło: http://pureplaystation.com/weve-found-far-cry-primals-ps4-file-size/2016/02/

Tagi: far cry primal playstation 4 playstation store Ubisoft