Patryk Jankowski Patryk Jankowski 08.02.2016 11:55
Tom Clancy's The Division nie kończy się wraz z endgame, zapewniają twórcy gry
605V

Tom Clancy's The Division nie kończy się wraz z endgame, zapewniają twórcy gry

Rozgrywka w grze Tom Clancy's The Division (PS4) nie skończy się na dobiciu do maksymalnego, trzydziestego poziomu doświadczenia. Tak zwane endgame ma zaoferować kilka dodatkowych aktywności dla pojedynczego gracza i zgranych ekip.

Ubisoft zdaje sobie sprawę, że Tom Clancy's The Division (PS4) to ich największa inwestycja w ostatnich latach i po premierze nie może zostać pozostawiona sama sobie, zatem twórcy planują rozwijać ten tytuł i wprowadzać nowe atrakcje oraz aktywności. Osiągnięcie maksymalnego poziomu doświadczenia o niczym nie świadczy, bo to dopiero zapowiedź kolejnych atrakcji.

''Kiedy osiągniesz trzydziesty poziom doświadczenia, to tworzymy nową instancję, aby gracze wkraczali do nowo zaludnionej Dark Zone. Jest również endgame w trybie Player vs Environment, cele i wyzwania; trudne rzeczy, które naprawdę chcesz ukończyć. 

W początkowej fazie powoli będziemy udostępniać endgame bezpłatnie. Będziemy ponadto sprzedawać więcej rzeczy za pośrednictwem DLC, których jednak nie można zaklasyfikować do kategorii pay-to-win.'' - tłumaczy Magnus Jansen z Ubisoftu.

Nie pozostaje nam nic, tylko czekać na pełną wersję gry i jej premierę, aby osobiście zweryfikować słowa oraz zapewnienia twórców na temat jej długości i schematów rozgrywki.

Premiera superprodukcji Ubisoftu nastąpi już 8 marca na PlayStation 4. Tytuł ostatnio przeszedł fazę betatestów, to których więcej możecie przeczytać pod tym adresem.

Źródło: http://mashable.com/2016/02/04/division-endgame-pve-dark-zone/#5t3BHc2hBuq6

Tagi: playstation 4 tom clancy's the division Ubisoft