Rafał Kuźmiński Rafał Kuźmiński 05.02.2016 15:10
Wiemy jak dużym wycinkiem z gry była beta Tom Clancy's The Division
1264V

Wiemy jak dużym wycinkiem z gry była beta Tom Clancy's The Division

Jeżeli mieliście okazje testować Tom Clancy's The Division (PS4), to wiecie dokładnie, jaki obszar gry został udostępniony w becie i ile można było na nim zmieścić misji i aktywności. Znacznie ciekawszą kwestią jest to, ile razy większa będzie mapa podczas premiery gry. 

Jedną z części kampanii promocyjnej Tom Clancy's The Division (PS4) było udostępnienie interaktywnej mapy przedstawiającej obszar Nowego Yorku, na którym będzie toczyła się gra. Kolejny raz społeczność pokazała, że nawet z takich strzępków informacji można dowiedzieć się bardzo wiele. 

Spójrzcie tylko na tę mapę. Niebieski obszar to cały teren, który pojawi się w pełnej wersji (bez dodatków), a fioletowy to część, która została udostępniona podczas ostatnich testów. 

Na podstawie tej grafiki wyliczono, że wycinek, który został nam udostępniony to 22 % całości, a obszar pozwalający na starcia z innymi graczami, czyli Mroczna Strefa, to prawie 18%. Oczywiście nie oznacza to, że w pełnej wersji Tom Clancy's The Division (PS4) znajdziemy tylko 5 razy więcej zawartości, sam teren nie znaczy aż tak wiele, jednak daje nam jakiś pogląd na to, czego możemy się spodziewać. 

Przypominamy, że gra trafi do sklepów już 8 marca tego roku. 

Źródło: http://wccftech.com/the-division-beta-22-full-game-map-dark-zone-18-total-map/

Tagi: