Patryk Jankowski Patryk Jankowski 04.02.2016 10:03
Grip debiutuje na Steam z nowym zwiastunem, edycja na PlayStation 4 wkrótce
556V

Grip debiutuje na Steam z nowym zwiastunem, edycja na PlayStation 4 wkrótce

Pamiętacie kultowe Rollcage (PS One) na pierwszym PlayStation? Zręcznościowe wyścigi z oryginalnym podejściem do modelu jazdy, które wcale nie zostały zapomniane przez branżę, a tym bardziej studio Caged Element, które przygotowało wczesną wersję na Steam Early Access a edycję na PlayStation 4 ujawni wkrótce.

Aktualnie gra Grip (PS4) została wyceniona na kwotę 15,99 w ramach usługi Early Access na platformie cyfrowej dystrybucji Steam, ale twórcy zapewniają, że już wkrótce ujawnią nowe szczegóły dotyczące edycji na PlayStation 4. Ponadto dziś możecie zobaczyć również nowy zwiastun tej zręcznościowej gry wyścigowej od Caged Element.

Na ten moment wiemy tylko tyle, że finalna edycja gry ma pojawić się na rynku jeszcze w tym roku, zatem warto jest wypatrywać zapowiedzi dotyczących konsoli PlayStation 4. Tytuł zbiera pozytywne opinie wśród graczy, którzy chwalą ten tytuł i dostrzegają w nim duży potencjał. Gra zadebiutowała we wczesnym dostępie zaledwie dwa dni temu, a już ma ponad 100 pozytywnych recenzji.

Grip (PS4) nazywane jest często duchowym spadkobiercą Rollcage (PS One), ale nie bez przyczyny. Faktycznie, gra bardzo przypomina tamtą produkcję, a na poniższym zwiastunie możecie zobaczyć, jak tego rodzaju formuła rozgrywki radzi sobie w dzisiejszych czasach. 

Jest potencjał, ale czy Wy jesteście zainteresowani pełną wersją ścigałki na PlayStation 4?

 

Źródło: http://www.pcgamer.com/grip-the-rollcage-inspired-racing-game-hits-steam-early-access/

Tagi: Caged Element gameplay grip playstation 4 steam