Patryk Jankowski Patryk Jankowski 03.02.2016 14:15
PlayStation VR z ceną na poziomie 299 dolarów?
1265V

PlayStation VR z ceną na poziomie 299 dolarów?

Kolejne plotki i przecieki dotyczące ceny gogli wirtualnej rzeczywistości Sony pojawiły się w Sieci. Bliski z oddziałem Sony informator podzielił się na forum Reddit informacjami o rzekomej, stosunkowo niskiej cenie gogli PlayStation VR.

Przedstawiciele firmy Sony nadal milczą w sprawie ceny detalicznej oraz daty premiery ich gogli wirtualnej rzeczywistości. PlayStation VR nie będzie tanim sprzętem, o czym już wielokrotnie pisaliśmy. Może kosztować nawet tyle, ile samo PlayStation 4, ale dziś w Sieci pojawiły się nowe doniesienia od anonimowego informatora na ten temat.

Na forum Reddit, użytkownik o pseudonimie ''sirdomino'' twierdzący, że ma bliski kontakt z przedstawicielami Sony stwierdził, że PlayStation VR może zostać wycenione na kwotę 299 dolarów, aczkolwiek będzie pozbawione w zestawie kontrolerów PlayStation Move oraz kamerki do konsoli.

Za dodatkowe elementy w takim przypadku gracze musieliby dopłacić dodatkowo, przy założeniach, że nie są aktualnie w posiadaniu ani kontrolerów ruchowych Sony, ani też kamery do PlayStation 4.

Poniżej możecie zobaczyć wpis wspomnianego wcześniej informatora, który stawia dość odważną teorię dotyczącą formuły sprzedaży sprzętu wirtualnej rzeczywistości. Cena, faktycznie niższa, niż wcześniej zakładano, ale sama inwestycja w VR wiąże się później z dodatkowymi kosztami.

Czy w takim przypadku bylibyście zainteresowani zakupem wirtualnej rzeczywistości od Sony?

Źródło: http://www.psu.com/news/29287/PlayStation-VR-price-$299-according-to-latest-rumor-from-a-%E2%80%98Sony-rep%E2%80%99

Tagi: playstation 4 playstation vr Sony wirtualna rzeczywistość