Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 30.12.2015 08:03
„W 2016 odetchniecie z ulgą na samą myśl, że na szczęście wybraliście PlayStation 4” – Yoshida
1370V

„W 2016 odetchniecie z ulgą na samą myśl, że na szczęście wybraliście PlayStation 4” – Yoshida

W 2015 roku pojawiło się kilka niezłych produkcji, ale to 2016 rok z nadchodzącymi tytułami na wyłączność będzie kluczowy. Prezes SCE Worldwide Studios Shuhei Yoshida obiecuje, że jest naprawdę na co czekać.

Jak sam Yoshida powiedział w trakcie wywiadu z serwisem 4Gamer:

2016 będzie bezprecedensowym szturmem całej masy wielkich tytułów na PS4. To także rok premiery wyczekiwanego PlayStation VR. Odetchniecie z ulgą na samą myśl, że na szczęście wybraliście PlayStation 4.

Ciężko odmówić Yoshidzie entuzjazmu, ale ma trochę racji. 2016 rok będzie naprawdę gorący pod względem nadchodzących hitów.

Warto jeszcze wspomnieć, że Yoshida w trakcie wywiadu zaczął mówić o Yoshihito Kondo z japońskiego oddziału Oculus Rift. Kondo jest twórcą Miku Miku Akushu, oprogramowania, które umożliwia uściśnięcie dłoni Hatsune Miku w wirtualnej rzeczywistości. Do zabawy dołączana jest także proteza, którą można naprawdę uścisnąć. Yoshida zauważył, że społeczność osób związanych z VR nie jest specjalnie duża, ale Kondo zdecydowanie zwrócił jego uwagę. Kto wie, może Sony nawiąże z nim współpracę?

Źródło: http://www.dualshockers.com/2015/12/29/shu-yoshida-in-2016-youll-think-its-good-to-have-a-ps4-unprecedented-rush-of-big-games-coming/

Tagi: playstation 4 Shuhei Yoshida Sony