Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 16.12.2015 21:43
Aplikacja Plex dostępna już na PlayStation 4. Za darmo!
2263V

Aplikacja Plex dostępna już na PlayStation 4. Za darmo!

Plex, aplikacja do zarządzania materiałami audiowizualnymi pomiędzy różnymi urządzeniami, jest już dostępna za darmo na PlayStation 4. Co to oznacza dla graczy? Streamowanie obrazu na inne maszyny, oglądanie filmów z napisami i nie tylko! A to wszystko w końcu bez abonamentu.

Jedną z funkcji aplikacji Plex jest streamowanie obrazu. Firma wysłała dziś e-mail do swoich użytkowników, iż Plex wychodzi już z wersji preview i staje się dostępny za darmo dla wszystkich. Oczywiście nie oznacza to, że niektóre funkcje nie będą płatne, ale twórcy obiecują, że podstawowa funkcjonalność programu pozostanie darmowa, co jest dużą zmianą dla posiadaczy PlayStation 4, którzy do tej pory musieli płacić abonament za w ogóle skorzystanie z aplikacji.

Chcecie dowiedzieć się, jak oglądać filmy w wygodnej formie za pośrednictwem aplikacji Plex? Zapraszamy do naszego poradnika.

Posiadacze abonamentu Plex Pass z kolei dostaną dostęp do Vevo Music, kontroli rodzicielskiej, automatycznie dodawanych do biblioteki zwiastunów i nie tylko.

Źródło: http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=1158089

Tagi: playstation 4 plex