Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 11.12.2015 20:07
Neil Druckmann z Naughty Dog uhonorowuje poszczególnych twórców serii Uncharted
588V

Neil Druckmann z Naughty Dog uhonorowuje poszczególnych twórców serii Uncharted

Neil Druckmann odpowiedzialny za Uncharted 4: Kres Złodzieja (PS4) w rozmowie z serwisem Kinda Funny Games dość emocjonalnie opowiedział o swojej współpracy z innymi członkami Naughty Dog nad serią Uncharted.

Z każdym dniem jesteśmy coraz bliżej premiery Uncharted 4: Kres Złodzieja (PS4), która została zaplanowana na 18 marca 2016 roku. Druckmann, współtwórca serii postanowił opowiedzieć o swoich emocjonalnych doświadczeniach, jakie towarzyszyły mu w trakcie produkcji.

Myślałem, że skończyłem już z Uncharted. Skończyliśmy wtedy The Last of Us i pomyślałem, że z ekipą pozwolą nam zająć się czymś innym. Wtedy kazano nam zająć się ponownie Uncharted. Pomyślałem, że dobra, damy radę. Z powrotem przysiadłem do Drake’a.

I wtedy coś we mnie pękło. Zacząłem się zastanawiać, jak wiele dla nas znaczy ta postać. Pomyślałem o początkach współpracy z Nolanem Northem, jak cała ta marka połączyła nas w jakąś rodzinę. Staram się o tym za wiele nie myśleć, ale pamiętam, jak zrobiliśmy ostatnią scenę z Nolanem. Z jednej strony cieszyliśmy się, z drugiej wszyscy byliśmy przygnębieni. Podszedłem wtedy do Nolana i klepnąłem go po plecach, mówiąc ‘koleś, zmieniłeś nie tylko to, jak pracujemy, ale cholera… ty zmieniłeś całą branżę. Mówię poważnie.’

Druckmann następnie wyjaśnił, że marka Uncharted była efektem pracy całej masy wspaniałych ludzi. Uhonorował także słowami Amy Henning, która opuściła Naughty Dog w zeszłym roku i pracuje obecnie w Electronic Arts nad Gwiezdnymi wojnami.

Źródło: http://www.dualshockers.com/2015/12/10/uncharted-4-nolan-north-changed-the-industry-according-to-neil-druckmann-honors-amy-hennigs-work/

Tagi: Naughty Dog playstation 4 Uncharted 4: Kres Złodzieja