Daniel Stroński Daniel Stroński 08.12.2015 20:28
Ruszyły zapisy do styczniowej bety The Tomorrow Children
521V

Ruszyły zapisy do styczniowej bety The Tomorrow Children

Informowaliśmy ostatnio o zapisach do amerykańskiej bety gry, ale deweloper pomyślał również o Europie i nie trzeba kombinować, by przetestować w akcji The Tomorrow Children (PS4) przed premierą. Jest też specjalny zwiastun.

Przypominamy, że The Tomorrow Children (PS4) to sieciowy symulator państwa totalitarnego, gdzie ze świata usunięto niemal cały gatunek ludzki. Pusta planeta, gdzie żyje garstka osób i wielkie potwory. Tutaj wchodzi w życie plan klonowania ludzi (graczy) w formie drewnianych laleczek, będących tanią siłą roboczą. Cel? Niby można odkryć zapomniane szczątki ludzkości, ale jako nieustannie obserwowany obywatel takiego miasta, naszym jedynym celem powinna być praca dla dobra ogółu.

Testy gry w wersji beta rozpoczną się 21 stycznia i zapisać się do nich możecie pod tym adresem. Nie ujawniono, ile dni dokładnie będzie trwać - ograniczono się jedynie do "krótkiego okresu". Warto dodać, że uczestnicy zamkniętej bety otrzymają wyjątkowy kostium w pełnej wersji, którego wygląd znajdziecie pod filmikiem.

Źródło: PlayStation Blog

Tagi: beta playstation 4 q-games the tomorrow children