Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 07.12.2015 18:19
Co z alfą i betą Tom Clancy’s The Division?
775V

Co z alfą i betą Tom Clancy’s The Division?

Ubisoft stwierdził, że wypadałoby zrobić pewne podsumowanie informacji na temat nadchodzących testów Tom Clancy's The Division (PS4). Czekacie na możliwość przetestowania gry? Pojawi się już niedługo.

Jakiś czas temu potwierdzono informację, że beta Tom Clancy's The Division (PS4) została przeniesiona z grudnia na początek 2016 roku. Posiadacze przedpremierowego zamówienia na Xboksa dostaną jednak dostęp do alfy pomiędzy 9 a 12 grudnia. Dla nas oznacza to tyle, że już niedługo – pomimo NDA - do sieci przenikną świeże materiały i wieści na temat produkcji. Opinie na jej temat są dotychczas dosyć ze sobą sprzeczne.

Posiadaczom PlayStation 4 pozostaje zamknięta beta, do której pierwszeństwo będą miały osoby, które złożyły zamówienia przedpremierowe. Dokładny miesiąc niestety nie został dotychczas podany, ale wiemy, że zamknięta beta odbędzie się na początku 2016 roku. Jakby nie patrzeć, premierę zaplanowano na 8 marca 2016 roku. Z danych na temat alfy możemy także wywnioskować, że beta dostanie wsparcie dla wielu języków oraz będzie dostępna dla wszystkich krajów poza Japonią i Chinami. Wagę klienta alfy oszacowano na 23GB, więc możemy się spodziewać, że beta nie pochłonie większości naszych zasobów na dysku twardym konsoli.

Źródło: http://blog.ubi.com/the-division-an-update-to-our-beta-plans/

Tagi: playstation 4 tom clancy's the division Ubisoft