Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 27.11.2015 18:57
Jak kopiować przedmioty lub podbić statystyki w Fallout 4?
1558V

Jak kopiować przedmioty lub podbić statystyki w Fallout 4?

Z dobroci linii komend na PlayStation 4 nie skorzystamy, ale nie znaczy to, że nie znajdziemy w Fallout 4 (PS4) błędów, które pozwolą nam zrobić kilka interesujących rzeczy. Przykładowo mieć najwyższe statystyki.

Jakiś czas temu pisaliśmy, że w Fallout 4 (PS4) można wykorzystać tagi HTML. Jak jednak mieć najwyższe statystyki? Albo skopiować dowolny przedmiot?

Kopiowanie przedmiotów i zwiększanie statystyk

Do najwyższych statystyk potrzebujemy książki z pokoju Shawna, która pozwala nam zwiększyć dowolną o statystykę o jeden. Ochłap także będzie konieczny.

Cały myk polega na tym, że upuszczamy książkę lub dowolny inny przedmiot, a następnie nakazujemy Ochłapowi go przynieść. Problem polega na tym, że musimy podnieść przedmiot ułamek sekundy przed tym nim zrobi to Ochłap. Jeśli uda nam się zgrać sekwencję ruchów, to Ochłap podniesie przedmiot, który znajduje się już w naszym ekwipunku. W efekcie tego odbierzemy od Ochłapa drugi, skopiowany przedmiot. Jest to niestety bardzo trudne do wykonania, ale możliwe. Dzięki temu można skopiować kilkadziesiąt razy książkę zwiększającą statystyki lub dowolny inny przedmiot.

Jak zdobyć Cryolator z Krypty 111?

To akurat jest proste. Wystarczy wrócić z Ochłapem i kazać mu przynieść broń. Zabezpieczenia są dla naszego psa niczym.

Jakie jeszcze interesujące błędy odkryliście w Fallout 4?

 

Źródło: http://uk.ign.com/wikis/fallout-4/Cheats_and_Secrets

Tagi: Bethesda Fallout 4 playstation 4