SKLEP
aysnel aysnel 18.09.2015 11:29
Hatsune Miku: Project Diva Future Tone na PS4 zadziała w rozdzielczości 1080p i 60 klatkach
777V

Hatsune Miku: Project Diva Future Tone na PS4 zadziała w rozdzielczości 1080p i 60 klatkach

Podczas wczorajszego spotkania “Sega feat. Hatsune Miku Project” odbywającego się w ramach imprezy Tokyo Games Show 2015, Sega ujawniła nieco tajemnic na temat Hatsune Miku: Project Diva Future Tone (PS4). Wygląda jednak na to, iż samej gry nie dostaniemy zbyt szybko.

Kolejna gra rytmiczno-muzyczna z piosenkareczką Miku, która wywodzi się z automatów arcade Segi, z salonów rozrywki przeniesie się wkrótce pod domowe strzechy, zasilając bibliotekę tytułów konsoli PlayStation 4. Niestety dla kolekcjonerów pudełek, będzie dystrybuowana tylko w wersji cyfrowej. Producent Hiroshi Utsumi potwierdził, że jego produkcja bez problemu zadziała w rozdzielczości 1080p oraz 60 klatkach.

Japońska premiera Hatsune Miku: Project Diva Future Tone (PS4) jest planowana na 2016 rok, lecz tytuł w sprzedaży pojawi się dopiero jakiś czas po debiucie innej gry z wirtualną wokalistką, czyli Hatsune Miku: Project Diva X (PS4). Nie potwierdzono jednak czy chodzi o termin marcowy, gdy w KKW pojawi się wersja na PS Vitę. Twórcy oficjalnie chcą uniknąć znużenia gracza rozgrywką, do czego mogłoby dojść, gdyby dwie wymienione pozycje pojawiły się w bliskim odstępie czasu. Oczywiście w tle pobrzękują pieniądze, bo większość graczy pewnie nie kupiłaby wtedy obu produkcji, tylko wybrałaby sobie najbardziej pasującą.

Odnośnie sprawy Hatsune Miku Project: VR Tech Demo oraz "okularów" PlayStation VR, Utsumi powiedział, że projekt doczeka się pełnej realizacji dopiero, kiedy zdobędzie wystarczającą popularność. Poniżej w galerii znajdziecie kilka pierwszych obrazków z konsolowej "Future Tone".

Źródło: http://gematsu.com/2015/09/hatsune-miku-project-diva-future-tone-runs-1080p-60fps-ps4

Tagi: galeria hatsune miku: project diva future tone playstation 4 Sega tgs 2015