Łukasz Ciesielski Łukasz Ciesielski 17.08.2015 13:48
Pełnej długości mecz z Kill Strain
555V

Pełnej długości mecz z Kill Strain

Sony San Diego znane głównie z serii gier traktujących o baseballu - MLB: The Show pracuje obecnie nad Kill Strain (PS4) - sieciową strzelaniną z elementami charakterystycznymi dla gier typu MOBA. Tytuł znajduje się w fazie prywatnych Beta testów. Mimo wszystko do Sieci trafiło nagranie pełnego meczu.

Redakcji serwisu DualShockers udało się rozegrać i zarejestrować  pełen mecz. Rozgrywkę obserwujemy z perspektywy drużyny niebieskich. Zasady gry są proste. Zabawę zaczynamy z dwoma pięcioosobowymi drużynami składającymi się z ludzkich najemników oraz z jedną drużyną, którą tworzy para mutantów. Celem gry jest zniszczenie wrogiej bazy. Mutanci natomiast mogą przeszkadzać w tym zadaniu, atakując najemników i zmieniając ich w mutanty, powiększając tym samym swoją drużynę.

Tytułowy surowiec - Strain - daje najemnikom tymczasowe moce takie jak egzoszkielety czy działka automatyczne. Gra wciąż jest w fazie produkcji więc sporo może się jeszcze zmienić do czasu premiery, która nastąpi jeszcze w tym roku.

Źródło: http://www.dualshockers.com/2015/08/15/check-out-a-full-match-of-sony-san-diegos-ps4-exclusive-kill-strain/

Tagi: f2p free to play kill strain playstation 4 sony san diego wideo