Paweł Musiolik Paweł Musiolik 13.08.2015 19:16
Wypróbuj część NBA Live 16 za darmo
1016V

Wypróbuj część NBA Live 16 za darmo

Electronic Arts dwoi się i troi, by seria NBA Live nie tyle co wróciła pokonała konkurenta spod znaku 2K, ale przynajmniej była dla niego godnym rywalem. Jak przekonać ludzi do swojej gry? Dając im coś za darmo.

15 września, posiadacze PS4 będą mogli pobrać darmowy wycinek gry NBA Live 16 (PS4) - Live Pro-Am. Wycinek zaoferuje dwa tryby gry przez sieć. Pierwszym będzie Live Run w którym zagramy 5 na 5, a koniec meczu wyznaczy drużyna, która pierwsza zdobędzie 21 punktów. Ma to być dynamiczny tryb w którym szybko znajdziemy partnera do gry.

Drugim trybem będzie kooperacyjny Summer Circuit w którym wybierzemy się na wycieczkę po USA. W jej trakcie zagramy na różnych boiskach z przeciwnikami sterowanymi przez SI. Naszym celem będzie wygranie danego turnieju wspinając się po kolejnych szczeblach drabinki.

E3_2015_Mediakit_018

Sam tryb Live Pro-Am zaoferuje nam możliwość stworzenia własnego koszykarza i jego rozwój na który poświęcimy zdobywaną kasę. Za nią kupimy lepszy sprzęt, inne ciuchy, a także ozdobimy chociażby tatuażem.

Źródło: http://blog.eu.playstation.com/2015/08/13/free-nba-live-16-live-pro-am-coming-soon-to-ps4/

Tagi: EA Sports Electronic Arts nba live 16 PlayStation 4