Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 07.08.2015 17:45
Blizzard szuka nowego pracownika do projektu powiązanego z Diablo
695V

Blizzard szuka nowego pracownika do projektu powiązanego z Diablo

Twórcy Diablo® III: Ultimate Evil Edition™ (PS4) poszukują pracownika i to nie na byle jakie stanowisko, bo chcą zatrudnić samego dyrektora artystycznego. Czyżby chodziło o Diablo IV? Zobaczmy, czego Blizzard oczekuje.

Prawdą jest, że zgadywanie obecnie byłoby bardziej wróżeniem z fusów niż jakąś rzetelną analizą, aczkolwiek w opisie stanowiska jest kilka sugestii mówiących, nad czym Blizzard może pracować.

Blizzard Entertainment, twórca najbardziej heroicznych gier na świecie, poszukuje niezwykle utalentowanego dyrektora artystycznego mającego wspomóc firmę w tworzeniu nowego hitu!

Osoba będzie pracowała z najlepszymi artystami, inżynierami i projektantami na świecie. Stanie się częścią kultury firmy, która skupia się na ścisłej współpracy wszystkich zaangażowanych w projekt.

Dlatego też idealny kandydat, oprócz inspirującej wszystkich wizji artystycznej, musi posiadać niesamowite zdolności interpersonalne oraz być idealnym przykładem lidera w firmie. Kolejnym wymogiem jest udokumentowana ścieżka kariery wskazująca jasno, że osoba pracowała nad całą serią gier AAA jako dyrektor artystyczny. Doświadczenie w modelowaniu i tworzeniu tekstur również jest niezbędne. Podobnie jak umiejętność operowania światłem w środowisku 2D i 3D.

Jeśli chcesz do nas aplikować, musisz być pewnym, że masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem i nadajesz się do pracy z całym zastępem wspaniałych artystów skupiających się na modelowaniu, tworzeniu ilustracji, teksturowaniu, animacji czy grafikach koncepcyjnych. Narzędzia pokroju Maya czy Photoshop nie mogą być ci obce.

Mile widziane są osoby, które doskonale znają markę Diablo.

Pomyślmy, doświadczenie z grami AAA i marka Diablo. Jest duża szansa, że może chodzić o nowy dodatek do Diablo® III: Ultimate Evil Edition™ (PS4), ale kto wie?

Źródło: http://us.blizzard.com/en-us/company/careers/posting.html?id=15000KB

Tagi: Blizzard Entertainment Diablo III: Ultimate Evil Edition