Patryk Dzięglewicz Patryk Dzięglewicz 06.08.2015 15:41
Przedpremierowe zamówienia Exist Archive w Japonii - oto co dostaniemy w prezencie
353V

Przedpremierowe zamówienia Exist Archive w Japonii - oto co dostaniemy w prezencie

Kilka dni temu Chunsoft do spółki z Tri-Ace zapowiedzieli Exist Archive: The Other Side of the Sky (PS4) tj, nowy jRPG lekko nawiązujący do cyklu Valkyrie Profile (czuć też wpływy serii Star Ocean). Japońska premiera jeszcze w tym roku, więc pojawiła się już opcja zamówień przedpremierowych.

Oczywiście osoby, które zdecydują się na złożenie pre-ordera mogą liczyć na bonusową zawartość. Pierwszy prezent to soundtrack CD, drugim jest art-book z ilustracjami bohaterów. Wszystkie zostaną ozdobione stylowymi motywami nawiązującymi do gry i trzeba przyznać, że dobrano je ze smakiem. Utwory na krążku CD skomponował sam Motoi Sakuraba, natomiast za ilustracje odpowiedzialny jest Mino Taro (seria LovePlus).

Exist Archive: The Other Side of the Sky (PS4) zaoferuje nam rzadko ostatnimi czasy wykorzystywany w jRPG-ach widok z boku podobny do tego z dylogii Valkyrie Profile. W Japonii produkcja trafi na konsole PS Vita i PlayStation 4 już 16 listopada.

Źródło: http://gematsu.com/2015/08/exist-archive-japanese-pre-order-bonus-announced

Tagi: Edycja Kolekcjonerska Exist Archive: The Other Side of the Sky playstation 4 PlayStation Vita Spike Chunsoft tri-ace