Paweł Musiolik Paweł Musiolik 27.02.2015 13:13
Przyszłość serii Assassin's Creed zaplanowana na najbliższe 20 lat
1623V

Przyszłość serii Assassin's Creed zaplanowana na najbliższe 20 lat

Narzekacie na nadmiar gier z Asasynami w roli głównej? A może tak podoba się wam seria, że nie chcecie by umarła? Niezależnie od grupy w której jesteście, Ubisoft ma rozplanowane już produkcje z serii Assassin's Creed na najbliższe 10, a nawet 20 lat.

Na to składać ma się rozpisane kilkaset lat historii w uniwersum wykreowanym przez Ubisoft. Zdradził to główny scenarzysta serii - Darby McDevitt - który w trakcie transmisji na żywo dla społeczności ujawnił kilka interesujących faktów.

Po pierwsze - kolejne odsłony serii ponownie pozwolą odwiedzać nam współczesność, która zostać ma rozbudowana. McDevitt zdradził, że miasto Monteriggioni jest jego ulubionym i z niego może czerpać wzorce dla kolejnych gier. Dlaczego? Cóż...

Planem jest by zgrabnie wykorzystywać stworzone wcześniej na potrzeby poprzednich odsłon lokacje i modele, wrzucając je do nowych gier.

McDevitt przyznał, że uwielbia pracować nad całą otoczką fabularną i razem z innymi scenarzystami w ciągu ostatnich dwóch lat stworzył dokument obejmujący 700 lat historii.

Stworzyliśmy tyle historii, że ta rozkłada się nawet na 700 lat. Mam nadzieję, że będziemy mogli wkrótce zacząć to ujawniać. Przez najbliższe 20 lat.

Na koniec zdradził, że ma poważne plany wobec Pierwszej Cywilizacji. Chciałby wrócić też do Juno i Minervy, ale jest świadom, że musi być to zrobione dobrze. Ale od tego nie można uciec i kiedyś pokazać graczowi to, jak żyła Pierwsza Cywilizacja.

Źródło: http://www.twitch.tv/assassinscreed/v/3834202

Tagi: Assassin's Creed Ubisoft