Daniel Stroński Daniel Stroński 26.02.2015 10:18
Odmieniony tryb B-Spec i reszta zmian świeżej aktualizacji gry Gran Turismo 6
1686V

Odmieniony tryb B-Spec i reszta zmian świeżej aktualizacji gry Gran Turismo 6

Zapowiadamy wcześniej odmieniony tryb B-Spec wraz z szeregiem zmian trafił na PlayStation Network. Czego możemy spodziewać się po najświeższej aktualizacji? Samochodu, toru, trybu i drobniejszych poprawek.

Lista zmian obejmuje:

Vision Gran Turismo

  • Udostępniono samochód MINI Clubman Vision Gran Turismo.
  • Gdy aktualizacja zostanie zainstalowana, samochód będzie można kupić dzięki opcji [Vision GT], która znajduje się w dziale [SAMOCHODY] w „Moim Centrum”. Innym sposobem na zdobycie samochodu jest ukończenie okrążenia (czas nie jest istotny) w nowych zawodach sezonowych dostępnych przez ograniczony czas.
Mid-Field Raceway
  • Popularny autorski tor z Gran Turismo powraca z nowymi usprawnieniami! Ten szybki tor umiejscowiony jest w górskim krajobrazie i ma wiele wzniesień oraz spadków. Jego dynamikę budują słynne skrzyżowanie z zakrętem, gdzie zmienia się kierunek okrążenia, długie proste oraz zakręty średnich i dużych prędkości.
Tryb B-Spec
  • We wszystkich zawodach trybu kariery wprowadzono tryb „B-Spec” , w którym to kierowca SI ściga się za gracza. Można go wykorzystać w wyścigach, które normalnie ciężko byłoby ukończyć (takich jak dłuższe wyścigi wytrzymałościowe), lub gdy gracz ma po prostu ochotę podziwiać wyścig. Możesz wybrać [B-Spec] z szybkiego menu przed rozpoczęciem zawodów w [Trybie kariery].
Więcej opcji lakieru
  • Pojawiło się więcej opcji [lakieru] – możliwe jest teraz pomalowanie niestandardowego tylnego spoilera. Ponadto dodano opcję [Wybierz kolor, który został już użyty] w menu lakieru, co ma ułatwić pomalowanie karoserii i spoilerów na ten sam kolor.
Dodatkowe samochody do przemalowania
  • Można teraz pomalować karoserię Mazdy LM55 Vision Gran Turismo oraz Chevroleta 2X Vision Gran Turismo.
Inne poprawki i zmiany
  • Osłabiono force feedback kierownicy w przypadku Red Bull X Series Fan Car. 
  • Można teraz przeglądać zawartość zawodów sezonowych w strefie społecznościowej na gran-turismo.com

Źródło: http://www.gran-turismo.com/pl/news/00_3293873.html

Tagi: aktualizacja gran turismo 6 playstation 3 Polyphony Digital update