Zumba Fitness: World Party

Zumba Fitness: World Party

6,8
6 oceny

Ocena wg platformy:

XONE 6.7
Wii U -
X360 6.5
Wii 8.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Zoe Mode
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Muzyczna,   Kinect,   Kontrolery ruchu
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
05.11.2013
Europa:
22.11.2013
Producent:
Zoe Mode
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Muzyczna,   Kinect,   Kontrolery ruchu
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
05.11.2013
Europa:
22.11.2013

Zumba Fitness: World Party - opis gry

Zumba Fitness: World Party to gra traktująca o fitnessie za której produkcję odpowiada studio Zoe Mode. Była to czwarta część tego cyklu. Tytuł ukazał się na stacjonarnych konsolach Microsoftu i Nintendo, korzystając z Kinecta i kontrolerów ruchowych.

Zgodnie z tytułem, twórcy pozwolili liznąć graczom trochę świata dzięki czemu mogą się oni nauczyć stylów tańca spod różnych szerokości geograficznych. Są to chociażby salsa, hip-hop, bollywood, blues, capoeira i girly funk. Ćwiczyć/grać da się na trzech stopniach trudności.

 

Gra oferuje kilka trybów zabawy. Najważniejszy z nich to World Tour, w którym odblokowujemy kawałki muzyczne spod siedmiu różnych szerokości geograficznych otrzymując przy okazji informacje o panujących tam zwyczajach, miejscowej muzyce i tańcu. Do tego dochodzi do multiplayer (na sprzętach Nintendo dla czterech osób, na Xboxach dla dwóch) oraz tryb treningowy Learn the Steps. Nad postępami użytkownika czuwa Progress Tracker Plus, w którym znajdziemy szereg przydatnych statystyk: liczbę spalonych kalorii, zdobytych punktów czy zrealizowanych celów.

 

Jeśli chodzi o ten ostatni aspekt, to sami możemy wyznaczać cele, które następnie pozwalają odblokowywać bonusy i różne porady związane z fitnessem. Nagrodami mogą być filmiki, pocztówki, paszportowe pieczątki, suweniry i inne rzeczy.

 

Dla osób, które chcą zrzucić zbędne kilogramy, przygotowano ponadto Full Class. Użytkownik ma w nim do wyboru 45 zestawów ćwiczeń, ale może też stworzyć swój własny.

 

Ćwiczeniom przygrywa ponad czterdzieści kawałków muzycznych. Są wśród nich licencjonowane utwory znanych wykonawców (Pitbull, Lady Gaga, Arash), a także te napisane z myślą specjalnie o produkcji Zoe Mode.

Wideo - Zumba Fitness: World Party

Komentarze (4)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych