The Texas Chain Saw Massacre

The Texas Chain Saw Massacre

5,8
9 oceny

Ocena wg platformy:

PS5 9.0
XSX|S 5.7
PC 4.0
PS4 -
XONE -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Sumo Nottingham
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja
Liczba graczy:
7
Premiery
Świat:
18.08.2023
Europa:
18.08.2023
Polska:
18.08.2023
Producent:
Sumo Nottingham
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja
Liczba graczy:
7
Premiery
Świat:
18.08.2023
Europa:
18.08.2023
Polska:
18.08.2023

The Texas Chain Saw Massacre - opis gry

The Texas Chain Saw Massacre to gra akcji z asymetrycznym multiplayerem wyprodukowana przez Sumo Nottingham i wydana przez Gun Interactive. Tytuł powstał na podstawie kultowego filmu o tej samej nazwie z 1974 roku.

Fabuła - The Texas Chain Saw Massacre

Dalsza część tekstu pod wideo

Gra opiera się na podobnych narracyjnych założeniach co kultowy film z 1974 roku. Historia kręci się wokół Any i jej przyjaciół ze studiów, którzy poszukują zaginionej siostry tej pierwszej na teksaskim wygwizdowie. Pech chce, że grupa młodych ludzi wpada w sidła rodziny kanibali.

Rozgrywka - The Texas Chain Saw Massacre

W rozgrywce bierze udział siedem osób: cztery to Ana i jej przyjaciela, pozostałe trzy to natomiast rodzina kanibali. Na premierę gry udostępniono trzy mapy: posiadłość rodziny prześladowców, stację benzynową i rzeźnię. Te dwie pierwsze lokacje znane są z filmu, trzecia jest z kolei zupełnie nowa. W grze, warto w tym kontekście dodać, twórcy zaimplementowali zmienne pory dnia.

The Texas Chain Saw Massacre jest grą z asymetrycznym multiplayerem, w związku z czym każda z drużyn biorących udział w rywalizacji ma inne zadania i możliwości. Czteroosobowa ekipa ‘ofiar’ musi najpierw wydostać się z piwnicy, a następnie uciec korzystając z jednego z czterech wyjść. Kanibale z kolei muszą z jednej strony ich zawczasu odnaleźć i wyeliminować, a z drugiej dostarczać krew dziadkowi (po wybudzeniu może on wskazać pozycje uciekinierów).

Po zakończeniu rywalizacji otrzymujemy pewną liczbę punktów doświadczenia, które z czasem pozwalają nam odblokowywać nowe skille na drzewku umiejętności.

Wideo - The Texas Chain Saw Massacre

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper