Propnight

Propnight

6,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

PC 8.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Fntastic
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Horror,   Survival
Liczba graczy:
5
Premiery
Świat:
30.11.2021
Europa:
30.11.2021
Producent:
Fntastic
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Horror,   Survival
Liczba graczy:
5
Premiery
Świat:
30.11.2021
Europa:
30.11.2021

Propnight - opis gry

Propnight to survivalowy horror z asymetrycznym multiplayerem wyprodukowany przez studio Fntastic i wydany przez MyTona. Tytuł ukazał się na PC.

Rozgrywka - Propnight

Dalsza część tekstu pod wideo

Fabuła w Propnight nie odgrywa znaczącej roli, choć gra posiada pewien lore pozwalający łatwiej zatopić się w świecie przedstawionym. Akcja rozgrywa się w prowincjonalnym amerykańskim miasteczku, w którym w tajemniczych okolicznościach znikają uczniowie w wieku nastoletnim. 

Clou zabawy to asymetryczne zmagania z udziałem pięciu osób. Cztery osoby przejmują kontrolę nad uczniami, a jedna nad zabójcą. Wzorem podobnych tego typu tytułów prześladowca jest jeden, za to jego możliwości znacząco górują nad pozostałymi. Zadaniem grupki uczniów jest naprawienie i uruchomienie pięciu-siedmiu maszyn porozmieszczanych mapie, co otwiera możliwość ucieczki. Uczniowie wygrają, jeśli choć jeden z nich wyjdzie z opałów w jednym kawałku. Co z tym idzie, prześladowca musi wyeliminować wszystkich ‘ściganych’.

Mimo większych możliwości prześladowcy wyeliminowanie ściganych nie jest takie proste. Wymaga to przeprowadzenia całego procesu. Zabójca musi najpierw ogłuszyć, a następnie posadzić na krześle (tych jest kilka na mapie). Jeśli taki gracz nie zostanie odpowiednio szybko uratowany, ginie. Ginie też jeżeli zostanie złapany trzy razy. Uciekinierzy nie mogą walczyć, lecz mogą za to chować się przed wzrokiem zabójcy.

Wideo - Propnight

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper