Tadpole Treble Encore

Tadpole Treble Encore

7,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

NS 7.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
BitFinity
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Muzyczna
Premiery
Świat:
21.01.2021
Producent:
BitFinity
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Muzyczna
Premiery
Świat:
21.01.2021

Tadpole Treble Encore - opis gry

Tadpole Treble Encore to gra muzyczna wyprodukowana i wydana przez niezależne studio BitFinity. Tytuł ukazał się na konsoli Nintendo Switch. Był on rozbudowaną wersją Tadpole Treble wydanego pierwotnie na PC i Wii U.

Fabuła - Tadpole Treble Encore

Podobnie jak inne gry tego typu Tadpole Treble Encore nie stawia dużego nacisku na fabułę. W grze przejmujemy kontrolę nad dopiero co narodzoną kijanką o imieniu Baton, która w wyniku pewnych niefortunnych wypadków oddala się od swojej mamy i omal nie ginie w brzuchu pelikana. Jej zadaniem jest pokonać nieznane sobie wody i wrócić w rodzinne strony.

Rozgrywka - Tadpole Treble Encore

Założenia rozgrywki są w założeniach bardzo proste. Kijanka Baton, nad którą przejmujemy tu kontrolę, porusza się po kilku liniach, pomiędzy którymi należy się przemieszczać, by unikać najrozmaitszych przeszkód lub zgarniać znajdźki typu bąbelki czy czysta woda. Wraz z postępami rośnie liczba punktów trafiająca na nasze konto, ale na tym nie koniec. Zdobycz można zwiększyć, jeśli uda nam się ‘kopnąć’ porozmieszczane na drodze przeszkadzajki, co jednak wymaga precyzji. Oprócz tego pewną rolę odgrywa również wskaźnik Treble Charge. Ma on podwójne zastosowanie: czyni przez chwilę kijankę nieśmiertelną (przydatne zwłaszcza w wyjątkowo gorących sytuacjach) i daje boosta do punktacji.

Główną atrakcją gry jest tryb fabularny. Przejść można go w ok. dwie godziny, ale żywotność zabawy wydłużają wyzwania, których wykonania możemy się podjąć na każdej planszy (takich jak zdobycie najwyższej noty “S”). Oprócz tego twórcy udostępnili również edytor umożliwiających tworzenie własnych leveli (a następnie dzielenie się nimi z innymi graczami) oraz dodatkowe pomniejsze atrakcje wymagające odblokowania. 

Co warto dodać, gra nie posiada multiplayera, ale zamiast tego oferuje rankingi. 

Wideo - Tadpole Treble Encore

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper