Stonefly

Stonefly

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 -
XONE -
NS -
PC -
PS5 -
XSX|S -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
MWM Interactive
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja
Śr. czas:
0 godzin
Premiery
Świat:
01.06.2021
Europa:
01.06.2021
Producent:
MWM Interactive
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja
Śr. czas:
0 godzin
Premiery
Świat:
01.06.2021
Europa:
01.06.2021

Stonefly - opis gry

Stonefly to trójwymiarowa gra action-adventure wyprodukowana przez Flight School Studio i wydana przez MWM Interactive. Tytuł ukazał się na PC oraz konsolach PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series i Nintendo Switch.

Fabuła - Stonefly

Główną bohaterką gry jest dziewczyna o imieniu Annika, córka genialnego wynalazcy, która próbuje odnaleźć skonstruowanego przez niego mecha i przy okazji pamiątkę. Wkrótce spotyka ona na swojej drodze członków organizacji Acorn Corps, a ci przygarniają ją pod swoje skrzydła. Wkrótce pomniejszona do rozmiarów owada i wyposażona w takąż samą maszynę Annika rozpoczyna swoją misję na poważnie.

Rozgrywka - Stonefly

Stonefly to trójwymiarowa gra action-adventure, w której przejmujemy kontrolę nad niewielkich rozmiarów mechem przywodzącym na myśl owada. Dysponuje on dość standardowymi umiejętnościami, jak skakanie czy szybowanie w powietrzu, a także nieco bardziej wymyślnymi w rodzaju tworzenia podmuchów wiatru mogących zrzucać z liście nieprzyjazne robale czy spuszczania kamieni na głowy nieprzyjaciół, co przydaje się w trakcie niektórych starć. 

Sama walka stanowi oczywiście ważny filar rozgrywki. Przeważnie rozprawienie się z rywalami wymaga znalezienia właściwej strategii działania, tym bardziej że nasz robot nie należy do najszybszych pod słońcem. Tu i ówdzie natknąć możemy się także na Alpha Aphids, dużych rozmiarów stworzenia, których grzbiet pełni funkcję aren, na których pozyskujemy potrzebne materiały.

Podczas fabularnej kampanii odwiedzamy trzy biomy, w których realizujemy rozmaite zadania. Wiele z nich sprowadza się do gromadzenia materiałów - służących nie tylko do popychania fabuły do przodu, ale też do ulepszania mecha (niekiedy jesteśmy zmuszeni wybierać: czy ruszyć z historią, czy może raczej poświęcić czas na zwiększania potencjału bojowego, by później nie natknąć się na nieprzyjemne niespodzianki). 

Wideo - Stonefly

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Podobne gry

Więcej gier podobnych do Stonefly