Hazel Sky

Hazel Sky

4,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 -
XONE -
NS -
PC 4.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Coffee Addict Game Studio
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja,   Survival
Premiery
Świat:
20.07.2022
Europa:
20.07.2022
Producent:
Coffee Addict Game Studio
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja,   Survival
Premiery
Świat:
20.07.2022
Europa:
20.07.2022

Hazel Sky - opis gry

Hazel Sky to gra action-adventure wyprodukowana przez Coffee Addict Game Studio i wydana przez Another Indie. Tytuł ukazał się na komputerach oraz konsolach PS4, Xbox One i Nintendo Switch.

Fabuła - Hazel Sky

Głównym bohaterem gry jest Shane Casey, młody adept inżynierii pochodzący z latającego miasta Gideon. Shane przybywa na archipelag trzech bezludnych wysp, by zakończyć etap nauki i zdobyć upragniony tytuł Inżyniera. Zrealizować ten cel pozwoli mu skonstruowanie zupełnie samemu trzech statków powietrznych i powrót do rodzinnego miasta.

Rozgrywka - Hazel Sky

Hazel Sky to trójwymiarowa gra action-adventure. Naszym głównym celem podczas rozgrywki jest, jak wspomniano wyżej, zbudowanie trzech statków powietrznych, co pozwoli głównemu bohaterowi zdobyć tytuł inżyniera. Na każdej z trzech wysp składających się na świat gry musimy zidentyfikować problem z maszyną, a następnie znaleźć sposób na jego rozwiązanie, w czym pomagają plany. Gameplay urozmaica też jednak sporo innych atrakcji bez bezpośredniego związku z samolotami. W pewnym momencie przygody będziemy musieli dla przykładu znaleźć sposób, jak pozbyć się bizona blokującego tory kolejowe lub jak zniszczyć samolot blokujący drogę. Tu i ówdzie natknąć możemy się na sekcje zręcznościowe (nasz podopieczny potrafi skakać, wspinać się, pływać etc.), lecz zaznaczyć warto, że Hazel Sky pozbawione jest walki.

Gra opowiada swoją historię minimalistycznymi środkami. W niektórych miejscach główny bohater natknąć może się na dokumenty lub informacje rzucającej więcej światła na wydarzenia rozgrywające się w innych zakątkach świata. Shane utrzymuje też kontakt z inną adeptką inżynierii przez walkie-talkie.

Wideo - Hazel Sky

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper